O okolicy…

Latem chodzimy po górskich trasach, zimą jeździmy na nartach i snowboardzie. Bez względu na porę roku, uwielbiamy wieczory spędzane na tarasie z widokiem na Tatry. Właśnie takimi doświadczeniami pragniemy dzielić się z naszymi gośćmi.

Znajdujemy się o krok od wszystkich podhalańskich atrakcji, ale przede wszystkim położony w zacisznym miejscu domek, gwarantuje odpoczynek nawet w najbardziej gorącym sezonie górskim, gdy szlaki i Krupówki zapełniają się tłumem turystów.

Miejsca warte odwiedzenia:

Hala Kondratowa

Tatrach, ani krótki czas marszu ani łagodne podejście. Żadna z tych rzeczy nie ujmuje uroku temu miejscu, ani pięknych, prawdziwie górskich widoków.

Czytaj całość…

Murowaniec

Mamy nadzieję być miejscem, w którym zmienisz rytm swojego dnia – odkryjesz urok powolnych poranków i magicznych wieczorów. 

Czytaj całość…

Kasprowy Wierch

Chyba nikomu nie trzeba go przedstawiać! Kasprowy Wierch należy do czołówki najchętniej odwiedzanych szczytów w Tatrach i to o każdej porze roku. Z góry można podziwiać piękną panoramę, która rozciąga się na całą Orlą perć, Czerwone Wierchy, Giewont i Świnicę.

Czytaj całość…