Salamandra Chalet w śniegu

Kościelisko, małopolska

Góry zapierają dech w piersiach niezależnie od tego jaka jest pora roku, czy nawet pogodowa aura na zewnątrz. Może padać, wiać, świecić słońce… może być gorąco tak, że nawet lody nie dadzą ochłody. Może też nasypać wielkie zaspy śniegu.

To nie ma żadnego znaczenia, bo w Salamandra Chalet i okolicach okalających nasz dom, jest co robić niezależnie od czynników panujących za oknem! I zamierzamy Cię w tym utwierdzić, pokazując jak pięknie możesz spędzić tu czas zimą!

W domowym zaciszu…

Dom jest na tyle duży, że każdy znajdzie tutaj komfortowe do odpoczynku miejsce dla siebie.
Naturalne wykończenie wnętrz, wygodne kanapy z których można wpatrywać się w ogień tańczący w kominku i wanna, którą można wypełnić gorącą wodą i pianą, i zanurzyć się najlepiej z ulubioną książką w dłoni. To wszystko jest tu dla Ciebie.
A może sauna do tego? Albo seans w tężni solankowej? Albo … albo kąpiel w ruskiej bani w ogrodzie, a potem wytarzanie się w zaspie śniegu? Zaspy śniegu macie u nas gwarantowane! Ile to dostarcza szczęścia, radości i endorfin! Wystarczy ich na długo po powrocie od nas! Zapewniamy.

W okolicach Kościeliska…

Atrakcji nie zabraknie. Zima w naszej okolicy to raj dla śnieżnych sportowców.

Pomijając ogrom dobrze przygotowanych szlaków dla zimowych piechurów i narciarzy biegowych, w okolicy naszego domu znajduje się świetny wyciąg do narciarstwa zjazdowego i snowboardingu. Jest to wyciąg Szymoszkowa, z koleją 6-osobową na szczyt Gubałówki i trasami o różnym stopniu trudności, dla osób spragnionych sportowych wrażeń oraz niesamowitych widoków.

W okolicy są też organizowane ekscytujące kuligi, a także wycieczki górskie i skiturowe pod okiem zaprzyjaźnionych przewodników i ratowników górskich.  Zatem, jeśli jesteś żądny zimowych wypraw, ale niekoniecznie chcesz ich doświadczać w samotności, bez nadzoru osoby mającej obycie w terenie – to spokojnie, pomożemy zorganizować taki wypad i przekuć pragnienie, w rzeczywistość.

Na mieście…

Co jeszcze można robić u nas zimą, poza zażywaniem luksusu w domu i sportowych wrażeń w górach?

Można podziwiać zaśnieżone szczyty siedząc w klimatycznych kawiarniach i restauracjach, których w okolicy nie brakuje. Wiele z nich karmi tak, że smaku nie zapomina się jeszcze przez długi czas po powrocie z upragnionego urlopu. A my służymy radą, gdzie udać się po takie wrażenia dla podniebienia.

Wieczorami można spacerować po pięknie oświetlonych Krupówkach, z grzańcem i oscypkiem w dłoni, słuchając góralskich przyśpiewów w okolicznych gospodach.

Salamandra Chalet i nasze okolice to świetny wybór na zimę, a także gwarancja śnieżnego szaleństwa i wrażeń, które zostaną z Tobą na długi czas.